Otwórz się na miłość i zaproś ją do swojego życia!

Nadchodzą kolejne Walentynki, a Ty ponownie spędzisz je sam/-a? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/-aś się czego potrzeba by spotkać miłość swojego życia? Czy marzysz by znaleźć partnerkę/-a, który będzie Cię kochać, wspierać i doceniać? A może szukasz swojej pokrewnej duszy?

Jeżeli masz takie właśnie pragnienia to warsztaty jakie Ci proponuję mogą pomóc Ci otworzyć się i przygotować się, umysłowo i emocjonalnie, na spotkanie ukochanej/-go. Jakiekolwiek miałaś wcześniejsze doświadczenia, ten warsztat może pomóc ci je polepszyć. To czego doświadczysz to sposób na zrozumienie.

Znalezienie odpowiedniego partnerki/-a może być bardzo ciężkim procesem. Możesz doświadczać wielu wątpliwości, odrzuceń, zniechęcać się. Możesz wciąż powtarzać „Nie rozumiem”. Możesz myśleć, że nie jest Ci pisane spotkać kogoś dla siebie.

Prawda jednak może być zupełnie inna. Poprzez pracę nad sobą możesz otworzyć się i zaprosić miłość do swojego życia. Nie daję Ci gwarancji, że po warsztatach od razu spotkasz idealną/-ego partnerkę/-a dla siebie. Dam Ci natomiast gwarancję, że odkryjesz dlaczego Twoje poprzednie związki były nieudane, dlaczego „przyciągasz” określony typ kobiet/mężczyzn, zyskasz podpowiedź jak to zmienić, a wreszcie dowiesz się jaką/-iego dokładnie partnerkę/-a pragniesz w tej chwili (uwaga – może być tak, że to co  wydaje Ci się, że poszukujesz, nie jest tym czego pragniesz na poziomie podświadomym). Gdy już określisz kogo dokładnie chcesz widzieć przy swoim boku, zwiększasz szansę pojawienia się tej osoby w Twoim życiu. Im bardziej bowiem konkretne informacje ma wszechświat o tym czego pragniesz tym lepiej i szybciej może zrealizować Twoje pragnienia.

Jeżeli jesteś przekonany/-a, że chcesz wreszcie otworzyć się i zaprosić miłość do swojego życia weź udział w e-kursie „ZAPROŚ MIŁOŚĆ DO SWOJEGO ŻYCIA”, gdzie pokażę Ci różne narzędzia (wizualizacje, ćwiczenia, testy, wielopoziomową analizę, NLP), które pomogą Ci:

– dowiedzieć się jak pracować nad swoimi przekonaniami i ograniczeniami blokującymi Ci realizację samego/-ej siebie w szczęśliwym związku

– odkryć przyczyny przyciągania określonego typu kobiet/mężczyzn

– odkryć czego tak naprawdę chcesz dla siebie w związku i jaką/-iego kobietę/mężczyznę chcesz widzieć przy swoim boku

–  odkryć co jest dla Ciebie prawdziwe i ważne w związku dwojga ludzi

– i wreszcie dowiedzieć się jak można przyciągnąć kobietę/mężczyznę swoich „marzeń” do swojego życia.

Brzmi nieco magicznie, prawda? Ale tak nie jest. E-kurs zbudowany jest na mocnych i sprawdzonych narzędziach współczesnej psychologii. Jednakże używanie ich wymaga pewnego stopnia otwarcia się na różne sposoby pracy z samym/-ą sobą i używanie własnej kreatywności i intuicji.

Ps. A nawet jeżeli czujesz, że to nieco zbyt magiczne… hej, które z nas nie potrzebuje czasem nieco „magii i cudów” w życiu?

Masz jeszcze wątpliwości czy ten e-kurs jest odpowiedni dla Ciebie? Zadzwoń lub napisz do mnie: 604 59 89 28, a.cylwik@gmail.com

E-kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych kobiet i mężczyzn, którzy pomimo poszukiwań wciąż nie mogą znaleźć odpowiedniego dla siebie partnera/partnerki. Jeżeli tkwisz w związku, który czujesz, że nie jest dla Ciebie odpowiedni, również możesz dołączyć do nas by odkryć dlaczego tak jest i jak to zmienić. Dla każdego z Was, które czuje w głębi siebie, że to jest właśnie coś czego teraz potrzebuje.

E-kurs stworzyła Adriana Cylwik, psycholożka, psychoterapeutka i trenerka. Kompetencje i umiejętności z zakresu psychologii, terapii TSR oraz NLP wykorzystuje w budowaniu innowacyjnych warsztatów umożliwiających każdemu uczestnikowi rozwój swojego potencjału. Prowadzi prywatny gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny „Hope – Rozwój i Terapia” oraz współpracuje na stałe z różnymi instytucjami i fundacjami.

Koszt: 199 zł

Zapisy przyjmuję już dziś pod adresem a.cylwik@gmail.com

E-kurs będzie dostępny od 1 lutego 2016.

Uwaga! Jeżeli potrzebujesz faktury daj znać przy zapisie na e-kurs.

Szczegółowe informacje:
Adriana Cylwik 604 59 89 28

a.cylwik@gmail.com

Zastanawiasz się co do ceny?

Pomyśl zatem ile wizyt i konsultacji psychologicznych musiałabyś odbyć i jaki byłby ich koszt by dowiedzieć się jak nad sobą pracować. Pomyśl o czasie i kosztach (materialnych i psychicznych) nieudanych randek, romansów i związków…

Czy masz zatem czas, siłę i środki materialne by tkwić ciągle w tym samym życiu? Pamiętaj, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych efektów!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s